KONST / Litografier / Litografi 14409127
nr 1440 9127
Litografi
efter J P Geiger "Josef". Bildmått: 45x37, yttermått inklusive ram: 75x60 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:58:22
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr